Надбагатих людей у світі стало більше на 31 тисячу – Knight Frank

Фото: New Straits Times

Кількість надбагатих людей у світі на кінець 2019 року склала 513 тисяч осіб, збільшившись за рік на 31 тис. Майже половина таких людей мешкає в США.

Такими є результати дослідження The Wealth Report консалтингової компанії Knight Frank, повідомив Forbes.

Під надбагатими людьми Knight Frank розуміє ультрахайнетів (ultra high-net-worth individuals, UHNWI) – людей з активами понад $30 млн. Усіх багатих людей у цій компанії ділять на кілька груп, вважаючи, що люди з приблизно однаковими розмірами активів демонструють схожі звички споживання, переваги щодо інвестування і т. п.

Найшвидше багатіють в Азії — шість країн регіону увійшли до першої двадцятки держав, які продемонстрували максимальний приріст числа надбагатих людей.

Лідером за кількістю супербагатіїв залишаються США – 240,6 тис. осіб. В Європі їх 110,8 тис. В Україні таких 382 людини.

Згідно з прогнозом Knight Frank, у найближчі п'ять років кількість надбагатих людей у світі збільшиться на 27% і до 2024 року досягне 650 тис.


Читати на The Page