Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Лавров побачив, як Польща активно освоює українську територію

На росії обвинуватили Польщу в освоюванні території України. Фото: сайт Кремля

На росії обвинуватили Польщу в освоюванні території України. Фото: сайт Кремля

Очільник російського МЗС Сергій Лавров обвинуватив Польщу «в активному освоєнні української території». Про це він заявив у відповідь на порівняння главою польської держави Анджеєм Дудою свого російського колеги Володимира Путіна з Гітлером.

Quote«Польща та ті її керівники, які допускають подібні сентенції, напевно, їм краще порадити займатися вивченням своєї власної історії та тих подій, що лежать в основі польської історії. Поки що ми бачимо, що за розмовами про неприпустимість якогось діалогу з росією польські колеги починають активно освоювати українську територію», — наводить слова дипломата пропагандистське видання «Ізвєстія».

Дійти такого висновку його, зокрема, підштовхнули рішення президента Володимира Зеленського та українського парламенту. Йдеться про законопроєкт про «особливі права поляків», який глава держави збирається внести на розгляд Верховної Ради.

Контекст. Нагадаємо: секретар Ради безпеки рф Микола Патрушев раніше вказав на наявність у Заходу особливих планів щодо території України. Він наголосив, що вже є ознаки того, що Польща переходить до захоплення західної частини сусідньої країни.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини