Facebook Pixel

«М’ясомаркет» і Döner Маркет МХП увійшли до топ-10 українських франшиз за версією Forbes

Видання Forbes Україна внесло «М’ясомаркет» і Döner Маркет до топ-10 найкращіх франшиз України. Протягом 2022 року МХП із партнерами відкрили 71 франчайзинговий «М’ясомаркет» і 48 франчайзингових Döner Маркетів.

Про це пише пресслужба МХП.

Загалом мережа «М’ясомаркет» налічує майже 240 торгових точок — як франчайзингові магазини, так і власний ритейл МХП. Кількість відкритих закладів Döner Маркет сягнула 150.

Також до рейтингу увійшли «Нова пошта», Dnipro M, Zernova, «Галя Балувана», «Сімейна пекарня», Good Beer, Rozetka та Lviv Croissais.

ТОП-10 українських франшиз за версією Forbes Україна

ТОП-10 українських франшиз за версією Forbes Україна

За словами Дмитра Озерана, керівника управління по роботі з франчайзі МХП, не зупинитися партнерам-франчайзі допомогли три чинники.

Quote«Перший – те, що не зупинилася сама компанія МХП. Ми далі працювали, виробляли харчові продукти, перелаштовували логістику. Другий – наші партнери вирішили залишитися в Україні, працювати й у такий спосіб дбати про продовольчу безпеку та підтримувати економіку. Третій – запит споживачів. Ми відкриваємо «М’ясомаркети», де пропонуємо людям якість, сервіс та емоцію, а вони залишаються з нами, навіть переїжджаючи до іншого населеного пункту. Згідно з даними нашої програми лояльності, ми побачили, що люди, які переїхали в безпечніші регіони країни, пішли шукати там свої улюблені «М’ясомаркети». Тобто в них був запит на якість і сервіс, які ми пропонуємо у своїх торгових точках, а отже, у партнерів був стимул відкривати більше магазинів», – говорить Дмитро Озеран.

МХП – міжнародна компанія у сфері агро- та харчових технологій. Нині трансформується в кулінарну компанію. Одним із напрямів цієї трансформації є розвиток у сегментах HoReCa та ритейлу. Станом на червень 2023 року МХП розвиває понад 1500 торгових точок різного спрямування. Це мережа магазинів кулінарних ідей «Мʼясомаркет», магазини «Їжа Свіжа», «Наша Ряба», «Українське курча», а також мережа смачного безпечного стритфуду Döner Маркет. Власником МПХ є Юрій Косюк.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉