Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МОЗ зареєструвало препарат для лікування COVID-19 «Молнупіравір»

МОЗ зареєструвало «Молнупіравір» для лікування COVID-19. Фото: James Yarema/Unsplash

МОЗ зареєструвало «Молнупіравір» для лікування COVID-19. Фото: James Yarema/Unsplash

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) зареєструвало для екстреного застосування препарат «Молнупіравір». Його використовують для лікування COVID-19 насамперед у пацієнтів із груп ризику, щоб убезпечити їх від переходу від легкого ступеня тяжкості захворювання до середнього та важкого. Про це повідомляється на сайті міністерства.

Quote«Ми почали готуватися до чергової хвилі ковіду завчасно. Тому ще торік розпочали перемовини щодо закупівлі 300 тисяч курсів препарату «Молнупіравір». Нині МОЗ завершило реєстрацію препарату, тому очікуємо його постачання найближчим часом», – зазначив перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комаріда.

«Молнупіравір» — це препарат прямої дії, який блокує фермент, потрібний вірусу для відтворення генетичного коду, і в такий спосіб запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби. Препарат випускають у формі пігулок, тому особливих вимог щодо його зберігання немає, його зручно приймати.

Контекст. У світі ці ліки використовують для пацієнтів, які мають хоча б один чинник ризику: надмірну вагу, вік понад 60 років, цукровий діабет або хвороби серця.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коментарі

Всі новини