Facebook Pixel

МОЗ порадило закритому бізнесу шукати нові види заробітку на карантині

Підприємцям порадили знайти інші, додаткові види заробітку під час карантину. Фото: Pixabay

Підприємцям порадили знайти інші, додаткові види заробітку під час карантину. Фото: Pixabay

Заступниця міністра охорони здоров'я Ірина Микичак на брифінгу закликала підприємців «знайти інші, додаткові види заробітку під час карантину: онлайн, дистанційно, на винос».

«Наші медустанови нададуть тимчасові робочі місця всім малим підприємцям, які перебувають у вимушеному простої. Лікарням і центрам «екстренки» дуже потрібні сильні і здорові робочі руки: економісти, бухгалтери, санітари, техніки, працівники пральні та кухні, електрики, водії, сторожі, вахтери, різнороби», – сказала вона.

Микичак додала, що МОЗ проведе оцінювання впливу карантину «вихідного дня» на динаміку госпіталізацій.

Telegram Logo

«Основною метою запровадження карантину «вихідного дня» є зниження навантаження на медичну систему. Ми оцінимо дієвість карантину «вихідного дня» за динамікою госпіталізацій. Це будуть не сьогоднішні показники, а коли пройде 10-14 днів. Після оцінювання того, як діє карантин «вихідного дня», будемо пропонувати наступні кроки, наступні рішення», – повідомила вона.

Контекст. Кабінет міністрів на своєму засіданні 11 листопада ввів карантин «вихідного дня». Він почне діяти із суботи 14 листопада і триватиме кожні вихідні впродовж трьох тижнів, тобто до 30 листопада.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини