Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МОЗ не використовував 41% коштів, виділених з початку року на вакцинацію

В Україну надійшла партія вакцини проти коронавірусу. Фото: UNICEF

В Україну надійшла партія вакцини проти коронавірусу. Фото: UNICEF

Станом на 1 червня за всіма бюджетними програмами МОЗ не використовував 8,4 млрд грн або 12,1% з виділених. Про це повідомив телеграм-канал «Про бюджет», який веде радник голови Рахункової палати Віктор Мазярчук.

З цієї суми 8 млрд грн не використані за бюджетними програмами, які вже реалізуються. Ще 0,4 млрд грн — за п'яти програмам, паспорти якіх ще не затверджені.

raskhody-minzdrava.jpg

За бюджетною програмою «Проведення вакцинації проти COVID-19» виділено 9 099 млн грн, витрачено — 5 348 млн, не використано 41,2% фінансування.

На лікування громадян за кордоном виділено 438 млн грн, використано 195 млн (залишок 55,4%).

За програмою «Забезпечення медичних установ і комплексних заходів програмного характеру» виділено 1 480 млн грн, витрачено 18 млн, залишок становить 98,8%.

На загальному тлі краще за інших виглядає програма «Реалізація державних гарантій медичного обслуговування»: з виділених 51 245 млн грн не використані тільки 3,5%.

Додатково. Жодна з компаній-виробників вакцин не постачає препарати проти коронавірусу на комерційний ринок. Саме тому в Україні поки буде діяти тільки державна програма вакцинації.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини