Facebook Pixel

Morgan Stanley купує частку в найбільшій корейській криптовалютній біржі

Фінансовий конгломерат Morgan Stanley має намір придбати частку в південнокорейській криптовалютній біржі Bithumb.

Конгломерат перехопив переговори про покупку пакета акцій оператора платформи, які вела ігрова корпорація Nexon Group, хоча в компанії раніше спростували плани щодо придбання біржі, повідомляє Naver News.

Сума угоди в районі 300 — 500 млрд вон (~ $265- $440 млн). Після покупки частки Morgan Stanley готовий додатково інвестувати в платформу. Очікується, що ринкова оцінка Bithumb складе 2 трлн вон (~ $1,77 млрд).

Telegram Logo

Morgan Stanley управляє активами в $4 трлн і вже давно зайняв позицію визнання біткоїна як інституційного активу. Конгломерат активно цікавиться компаніями, які працюють з криптоактивами. Нещодавно став власником 10,9% акцій компанії MicroStrategy, яка агресивно інвестує в біткоїн і вклала в першу криптовалюту вже $1,12 млрд.

Bithumb найпопулярніша криптовалютна платформа в Південній Кореї, 75% корейських трейдерів, користуються саме цією біржею. Офіційний сайт доступний 6 мовами: японська, корейська, іспанська, англійська, китайська та на мові хінді.

Контекст. Біржа має негарний інформаційний шлейф. Поліція Південної Кореї веде розслідування щодо голови Bithumb Лі Чжон Хуна. Його підозрюють у шахрайстві та ухиленні від сплати податків.

Коментарі

Всі новини