Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міністр інфраструктури допустив банкрутство МАУ через борги перед державою

Фото: flickr

Фото: flickr

Глава міністерства інфраструктури України Владислав Криклій заявив, що «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) повинні вирішити питання боргів перед державою. Про це він сказав в інтерв'ю агентству «РБК-Україна».

Криклій підкреслив, що інакше МАУ стане банкрутом.

Міністр також повідомив, що авіакомпанія обговорює графік погашення боргів з державним підприємством «Украерорух». МАУ самі ініціювали графік погашення і вже почали виплати. Також вони збираються закрити всі збиткові рейси (особливо на азіатський регіон) і будуть працювати за прибутковими напрямками. Це допоможе змінити фінансову модель авіакомпанії.

На питання про те, чи обговорюється можлива компенсація авіаперевізникам за заборону на польоти в Росію, він відповів, що це політичне питання, і обговорювати його потрібно тільки на політичному рівні. Також Криклій зауважив, що на це ще треба знайти кошти в бюджеті.


Компанію «Міжнародні авіалінії України» заснували в 1992 році. 100% акцій компанії контролює кіпрська «Онтобет Промоушінз Лімітед», бенефіціари якої невідомі. Але, за словами співвласника авіакомпанії Арона Майберга, один з кінцевих бенефіціарів — Ігор Коломойський.

У 2018-му МАУ закінчила рік з чистим збитком у розмірі 2,7 млрд грн. Це майже удев'ятеро більше, ніж збиток 2017 року. Минулоріч авіакомпанії також мала близько 950 млн грн зобов'язань, з яких близько 650 млн грн — банківські кредити, 300 млн грн — зобов'язання за векселями.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини