Міністр фінансів розповів про проблемні питання МВФ до України

Глава МВФ Крісталіна Георгієва. Фото: IMF

Глава МВФ Крісталіна Георгієва. Фото: IMF

МВФ не дає третій транш Україні, моніторингова місія не приїжджає. Однак міністр фінансів Сергій Марченко вважає, що це поки нічого «такого» не означає. Про це він заявив в інтерв'ю партнеру The Page — діловому тижневику «Перша Шпальта».

«Це означає, що в нас на цьому етапі йде комунікація, ми в програмі, є певні питання, які ми зараз вирішуємо. І я не бачу жодних проблем на цьому етапі», — зазначив міністр.

Водночас він не може сказати, що в переговорах «усе ідеально».

Telegram Logo

Маяки, які виставлені МВФ, Україна виконує. Створені єдині юридичні особи на митниці й у податковій службі, виконано маяки щодо роботи з кредитами, які не працюють, і щодо ринку газу, найближчим часом буде виконано маяк щодо статуту «Нафтогазу». Тобто всі п'ять маяків практично виконано.

Але річ не тільки в маяках. «Є питання роботи антикорупційних органів, питання щодо обмеження заробітних плат членів наглядових рад. Це ключові питання, які зараз ставить МВФ», — пояснив Марченко.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Додатково. Глава представництва МВФ в Україні Йоста Люнгман закликав дотримуватися принципів управління Національним банком. Про це йдеться в його заяві у зв'язку з конфліктом навколо двох членів правління НБУ.

Міністр фінансів Сергій Марченко в інтерв'ю тижневику «Перша Шпальта» розповів, чого чекати Україні в разі неотримання траншу від МВФ 2021 року й чи узгодив Фонд проєкт державного бюджету на 2021 рік.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини