Facebook Pixel

Мінекономіки та KSE відкрили акселератор для стартапів в секторі розмінування

Мінекономіки та KSE відкрили акселератор для стартапів в секторі розмінування

Мінекономіки та KSE відкрили акселератор для стартапів в секторі розмінування

Стартувала акселераційна програма підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні. Програма реалізується за ініціативи Міністерства економіки України спільно із Kyiv School of Economics. Про це повідомила пресслужба Мінекономіки.

У рамках ініціативи стартапи у сфері гумрозмінування отримають різноманітну підтримку, результатом має стати втілення нових сучасних рішень у сертифіковані вироби та технології.

Масштаб проблеми замінування, з якою стикнулася Україна, — безпрецедентний. Потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами вважається близько третини території країни.

Quote«Ми маємо амбітну мету — повернути до господарської експлуатації протягом наступних 10 років до 80% цих земель. Реалізувати завдання допоможе впровадження та застосування сучасних технологій. Ми підтримуємо вітчизняне виробництво техніки та обладнання для розмінування, а також розвиток інновацій у цій сфері. Переконана, що технології, розроблені в Україні, не лише допоможуть швидше очистити територію нашої держави, але й стануть згодом статтею експорту», — зазначила міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Акселераційна програма підтримки інновацій у гуманітарному розмінуванні передбачає, зокрема:

  • Навчальні курси з підприємництва.
  • Менторську підтримку від галузевих експертів.
  • Реальні випробування технологій на полігоні.
  • Peer-to-peer взаємодію та підтримку.
Quote«Учасники навчатимуться підприємництву, випробовуватимуть свої проєкти на полігонах і зможуть (але, звісно, якщо буде якість ідей і компанії) залучити інвестиції для їх розвитку. Розмінування — ключовий пріоритет тому, що вибухонебезпечні предмети є на всій території України, яка зазнала бойових дій. Ми хочемо значно прискорити процес розмінування, щоб він не зайняв 20 років, як за прогнозами», — зазначив президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

За словами Милованова, потрібно досягти рівня, де роботи, а не люди, працюватимуть у сферах з високою загрозою вибухів.

Учасники програми матимуть змогу скласти індивідуальну дорожню карту у супроводі менторів та експертів, отримати підтримку при розробці бізнес-моделі та плану розвитку бізнесу від ідеї чи прототипу до сертифікованого виробу чи технології.

Реєстрація для участі в програмі доступна за посиланням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉