Мінекономіки пообіцяло створити систему моніторингу обігу земель

Фото: TrustUA

Фото: TrustUA

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства 4 листопада презентувало концепцію системи моніторингу використання й обороту землі в Україні.

Система міститиме інформацію про перехід прав на землю, про власників та про вартість угод купівлі-продажу й оренди та ін. З її допомогою можна буде отримати інформацію про концентрацію земель в одних руках.

Надалі буде забезпечено обмін даними між державними реєстрами (Держгеокадастр, Реєстр майнових прав, Реєстр юридичних осіб тощо) і буде створено програмний продукт, який зможе аналізувати ці дані.

Найближчим часом планується створення «дорожньої карти» реалізації проєкту.

Додатково

На своєму сайті Держгеокадастр почав публікувати всі рішення, що приймаються його територіальними органами з питань розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, зокрема про передачу ділянок у власність чи в користування.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style