Facebook Pixel

Мінекономіки оголосило набір в наглядові ради «Центренерго», ОПЗ, «Турбоатому» і ряду обленерго

Міністерство економіки оголосило конкурси з відбору незалежних членів наглядових рад для «Центренерго», «Одеського припортового заводу» (ОПЗ), «Турбоатому», низки обленерго та інших підприємств, що знаходяться в управлінні Фонду держмайна України.

Відповідні оголошення розміщені на сайті Мінекономіки.

Згідно оголошенням, Мінекономіки планує відібрати по чотири незалежних члена наглядових рад на «Хмельницьк-», «Миколаїв-», «Харків-» і «Запоріжжяобленерго». До цього переліку також входить «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК).

Telegram Logo

На «Центренерго», ОПЗ, Завод «Електроважмаш», «Турбоатом», Криворізьку і Дніпровську ТЕЦ планується набрати по три члена наглядової ради. У «Харківенергозбут» — два члена.

Заявки від претендентів приймаються Мінекономіки до кінця робочого дня 25 березня поточного року.

Кандидатури на посади членів наглядових рад зазначених великих підприємств перед їх затвердженням розглядатиме номінаційного комітет. Відзначається, що в цьому комітеті право дорадчого голосу мають представники міжнародних фінансових організацій.

Наглядові ради на підприємствах відіграють ключову роль. Вони представляють інтереси власника і визначають стратегічні напрями розвитку цих підприємств. Тому боротьба за місце в цих органах йде запекла, а «випадкових» людей там не буває.

Коментарі

Всі новини