Facebook Pixel

Милованов сказав про можливість поділу Мінекономіки

Фото: РБК-Україна

Фото: РБК-Україна

Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов допускає виділення зі свого міністерства питань аграрної політики в окреме відомство. Але тільки після завершення земельної реформи.

Про це він сказав, виступаючи в ефірі телеканалу «Україна 24».

Милованов зазначив, що після того, як земельна реформа завершиться, і буде запущений ринок землі, він підтримає створення нового міністерства аграрної політики.

Telegram Logo

«Поки ж я повинен завершити реформу, яку я почав, це – реформа ринку землі», – заявив він. Якщо цю реформу зараз передати новому людині, то процес «буде на три місяці відкладено, бо поки людина прийде, поки з'явиться нове бачення – воно все зламається», – сказав Милованов.

«Колишнє МінАПК займалося двома речами: призначенням керівників держпідприємств і продавали за відкати держпідтримку. Ми це зупинили. Тобто в тому міністерстві годі було рятувати», – сказав міністр.

Контекст. 3 лютого у Кабміні заявили, що поки не планується поділ Мінекономіки, проте консультації тривають.

Раніше президент Володимир Зеленський запропонував роз'єднати об'єднані Міністерство економіки, Міністерство культури та Міністерство у справах ветеранів і доручив прем'єр-міністру Олексію Гончаруку розробити «новий підхід».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини