Facebook Pixel

МХП відповіла на нове звинувачення в монополізмі

Агрохолдинг Юрія Косюка «Миронівський хлібопродукт» (МХП) назвав безпідставним відкриття нової справи Антимонопольним комітетом України (АМКУ) через необґрунтоване підвищення цін на курятину в липні-серпні 2017 року.

В агрохолдингу запевняють, що ніколи не обмежували права інших учасників ринку вільно вибирати собі партнерів.

«При цьому підвищення цін на курятину в липні-серпні 2017 відбулося з об'єктивних причин, про що АМКУ був повідомлений у відповідь на запит», — йдеться в оприлюдненій заяві агрохолдингу.

Контекст

  • АМКУ вважає необґрунтованим підвищення ціни на курятину в липні-серпні 2017 року агрохолдингом Юрія Косюка «Миронівський хлібопродукт» (МХП) і відкрив ще одну справу за зловживання монопольним становищем на ринку.
  • Раніше АМКУ виявив введення обмежувальної політики щодо дистриб'юторів, субдистриб'юторів і партнерів з боку МХП. Враховуючи це, комітет у червні 2019 року почав розгляд справи щодо МХП про порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Обсяг виробництва курятини національними виробниками з кожним роком збільшуються: у 2016 році — 710,6 тис. тонн, в 2017 році — 769,5 тис. тонн, в 2018 році — 776,5 тис. тонн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉