Facebook Pixel

Meta Марка Цукерберга втратила 20% капіталізації на тлі негативного квартального звіту

Корпорація Meta втратила 20% капіталізації після публікації звіту за IV квартал 2021 року — інвестори розчаровані фінансовими показниками, які виявилися набагато нижчими за очікувані.

Прибутковість акцій (EPS) виявилася $3,67 проти очікуваних $3,84, а прогноз із виручки в січні-березні ($27 млрд-$29 млрд) також нижчий за $30 млрд, на які розраховували інвестори, повідомляє CNBC.

Платформа також зафіксувала антирекорд за кількістю активних користувачів. Метрики числа активних користувачів встановили антирекорд як за денними, так і місячними показниками. Користувачі поступово переходять на менш монетизовані продукти, у тому числі сервіс Reels, що конкурує з TikTok.

У компанії пояснили погіршення операційних показників зміною правил конфіденційності в iOS від Apple та макроекономічними проблемами. Повідомляється, що зростання інфляції та складності з ланцюжками постачань знизили бюджети рекламодавців. Однак показник виручки, що припадає на кожен акаунт, виріс.

Пов'язаний із метавсесвітом підрозділ Facebook Reality Lab згенерував збиток у $3,3 млрд при виручці в $877 млн.

Темпи зростання бізнесу сповільнилися за умов масштабного ребрендингу. Компанія прагне перейти до «наступного етапу еволюції соціальних зв'язків» у вигляді метавсесвітів. У зв'язку з переходом, компанія була перейменована з Facebook Meta.

Для активності у метавсесвітах буде впроваджено створення цифрових аватарів, нейроінтерфейс для управління, а також середовище для їхнього існування.

Нагадаємо, у січні 2022 року Diem Association Meta оголосила про продаж проекту стейблкоїну Diem (раніше Libra) Silvergate Capital Corporation. Сума угоди, ймовірно, склала $200 млн.

Подякувати 🎉