Facebook Pixel

Morgan Stanley оцінив початкові споживчі витрати метавсесвіту Facebook у $5 трлн

Фінансовий конгломерат Morgan Stanley Bank вважає, що у своїй остаточній формі метавсесвіт марка Цукерберга буде «платформою наступного покоління для соціальних мереж, потокового мовлення та ігор».

Про це йдеться у опублікованому аналітичному звіті, повідомляє investing.

За оцінками банку, спочатку метавсесвіт функціонуватиме як «форум для реклами та електронної комерції, а споживчі витрати становитимуть $5 трлн, які можна буде швидко оцифрувати».

На підставі своїх розрахунків, аналітики Morgan Stanley рекомендував інвестувати в компанію Meta, колишню Facebook, вважаючи це найбільш очевидним вибором при вкладеннях у метавсесвіт. Вони також підкреслили, що будь-який успіх у створенні та монетизації метавсесвіту стане черговим багаторічним прибутковим шаром компанії.

Банк назвав і акції інших компаній, які можуть дати плоди за рахунок метавсесвіту навіть раніше, ніж Meta.

При цьому в Morgan Stanley не закликає ставити все на метавсесвіт, оскільки його використання буде непростою справою і займе деякий час. Тим більше, що вже існуючі рішення для комунікації та електронної комерції є дуже ефективними і постійно вдосконалюються.

«Щодня користувачі в США витрачають на цифрові медіа загалом час, еквівалентний 11 млрд днів на рік — це так звані годинники, доступні для метавсесвіту», — йдеться у звіті, який передбачає конкуренцію між метавсесвітом та традиційним інтернетом.

Що таке Метавсесвіт і причини виникнення

Нагадаємо, що 4-5 жовтня сайти та мобільні програми компанії Facebook не були доступні 6 годин в результаті збоїв. Компанія Facebook постійно стикається зі звинуваченнями у негативному впливі Instagram на підлітків, поширенні фейків та проблемами давніх антимонопольних претензій. Через місяць після глобального збою Марк Цукерберг оголосив про перехід своєї віртуальної імперії в метаюніверс та перейменування компанії в Meta.

Facebook оголосив про набір 10 тис. високоспеціалізованих інженерів із країн ЄС протягом наступних п'яти років, які працюватимуть над створенням метавсесвіту.

Концепція метавсесвіту передбачає створення цифрового світу, в якому люди матимуть змогу взаємодіяти між собою за допомогою окулярів віртуальної реальності. Загальні інвестиції, яких вимагатиме проект у наступні 10-15 років, оцінюється в середньому в $50 млн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉