Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Bloomberg повідомив про крах проєкту стейблкоїна Diem від Meta

Bloomberg повідомив про крах проєкту Diem від Meta. Фото: pixabay.com

Bloomberg повідомив про крах проєкту Diem від Meta. Фото: pixabay.com

Підтримуваний Meta проєкт стейблкоїна Diem, який раніше називався Libra, не отримав належного розвитку під тиском регуляторів і може бути згорнутий із продажем активів.

За словами джерел Bloomberg, Diem Association розглядає можливість продажу власності, зокрема інтелектуальної, для повернення капіталу інвесторам — учасникам проєкту.

Також Diem Association підшукує нове місце роботи для інженерів-розробників.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Компанія Facebook, зараз Meta, оголосила про намір випустити власний токен під назвою Libra ще 2018 року. White paper Libra було оприлюднено в червні 2019 року. Однойменний підрозділ корпорації очолив колишній член ради директорів Coinbase та віцепрезидент Facebook Девід Маркус. Передбачалося, що проєкт забезпечено кошиком фіатних валют. Тоді було представлено й гаманець Calibra.

Для управління платіжною мережею було створено некомерційну організацію Libra Association. З-поміж її членів були заявлені Visa, Mastercard, PayPal, Uber, Spotify, Andreessen Horowitz, Coinbase та інші відомі компанії.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Криптовалютний проєкт від Facebook занепокоїв регуляторів, і в липні слухання щодо нього пройшли в банківському комітеті Сенату США. Через те платіжні системи Visa, Mastercard, PayPal та Stripe не поспішали з підписанням офіційних документів про участь у Libra Association, а згодом вийшли з проєкту.

У травні 2020 року Facebook провела ребрендинг гаманця для Libra з Calibra на Novi та створила для нього нового оператора. У грудні консорціум, що стоїть за проєктом, змінив назву на Diem Association.

У травні 2021 року Diem Association уклав угоду про випуск Diem із Silvergate Bank. Він мав стати емітентом стейблкоїна з прив'язкою винятково до долара США. Проте банк не отримав схвалення Федеральної резервної системи США, що стало фінальним ударом по криптовалютних планах Meta.

У грудні 2021 року голова платіжного підрозділу Meta Девід Маркус оголосив про звільнення з Diem Association.

Коментарі

Всі новини