Facebook Pixel

Facebook перейменував свою криптовалюту Libra — в Diem

diem.com

diem.com

Платіжна блокчейн-система Libra Association, провідним розробником і учасником якої є соціальна платформа Facebook, оголосила про зміну своєї назви на Diem.

«Проект Diem надасть просту платформу для процвітання фінтех-інновацій і дозволить споживачам і підприємствам проводити миттєві, недорогі та надійні транзакції», — сказав Стюарт Леві, генеральний директор Diem Association.

Галузеві експерти вважають, що зміна назви говорить про бажання дистанціюватися від негативного контексту, з яким стала асоціюватися ще не запущена криптовалюта Libra. Платформу Facebook звинувачували в спробі скорочення обігу провідних фіатних валют, що призведе до втрати суверенітету національних урядів.

Telegram Logo

Facebook уперше оголосила про свій проект міжнародної цифрової валюти в червні 2019 року. Мається на увазі, що криптовалюта працюватиме на закритому блокчейні. Учасниками мережі стануть усі зареєстровані користувачі, а керуватимуть нею тільки учасники спеціально створеної Libra Association.

Спочатку запуск на глобальному рівні очікувався в I кварталі 2020 року. Однак після критики влади та фінансових регуляторів інвестори стали втрачати інтерес до Libra.

У травні Facebook уже перейменував криптогаманець Calibra на Novi. У листопаді з'явилася неофіційна інформація, що запуск криптовалюти від Facebook може відбутися в обмеженому форматі в січні 2021 року.

Коментарі

Всі новини