Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Meta домовилася продати Silvergate Bank криптовалютний проект Diem за $200 млн

Meta продає криптовалютний проект Diem за $200 млн. Фото: pixabay.com

Meta продає криптовалютний проект Diem за $200 млн. Фото: pixabay.com

Meta домовилася з Silvergate Bank, про викуп криптовалютного проекту Diem, який раніше називався Libra, за $200 млн.

Silvergate Capital викупить активи та всю інтелектуальну власність, повідомляє WSJ.

Каліфорнійський банк Silvergate Capital у минулому був обраний як емітент стейблкоїну Diem USD від Diem Association.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У травні 2021 року Diem Association уклала угоду про випуск Diem з Silvergate Capital, який мав стати емітентом стейблкоіна, прив'язаного до американського долара. Однак фінустанова не отримала схвалення Федеральної резервної системи США.

Нагадаємо, Diem Association має намір продати криптовалютний проект Diem, щоб «повернути капітал членам-інвесторам». Консорціум також шукає нове місце роботи для інженерів-розробників.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Історія криптовалютного проекту Diem (Libra)

Facebook, зараз Meta, оголосив намір випустити власний токен під назвою Libra ще 2018 року. White paper Libra було оприлюднено у червні 2019 року. Однойменний підрозділ корпорації очолив колишній член ради директорів Coinbase та віце-президент Facebook Девід Маркус. Передбачалося, що проект забезпечено кошиком фіатних валют. Тоді ж було представлено гаманець Calibra.

Для управління платіжною мережею було створено некомерційну організацію Libra Association. Серед її членів були заявлені Visa, Mastercard, PayPal, Uber, Spotify, Andreessen Horowitz, Coinbase та інші відомі компанії.

Криптовалютний проект від Facebook стурбував регуляторів, а у липні слухання щодо нього пройшли в банківському комітеті Сенату США. У зв'язку з цим платіжні системи Visa, Mastercard, PayPal та Stripe не поспішали з підписанням офіційних документів про участь у Libra Association, а згодом вийшли із проекту.

У травні 2020 року Facebook провела ребрендинг гаманця для Libra з Calibra на Novi та створила для нього нового оператора. У грудні консорціум, що стоїть за проектом, змінив назву на Diem Association.

У травні 2021 року Diem Association уклала угоду про випуск Diem з Silvergate Bank. Він повинен був стати емітентом стейблкоіну з прив'язкою виключно до долара США. Проте банк не отримав схвалення Федеральної резервної системи США, що стало фінальним ударом по криптовалютним планам Meta.

Також у грудні 2021 року голова платіжного підрозділу Meta Девід Маркус оголосив про звільнення з Diem Association.

Коментарі

Всі новини