Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Малий і середній бізнес збільшив користування криптовалютами — Circle

Прив'язані до долара США криптоактиви стають все більш популярними в середовищі невеликих підприємств для використання в транзакціях між контрагентами.

«За останні кілька тижнів ми спостерігаємо вибуховий інтерес до USDC. Взаємодіючи з азіатським ринком, ми бачимо, що попит на USDC зростає серед невеликих підприємств. Настав той момент, коли «цифрові долари» стають новим засобом платежу в усьому світі», — зазначив співзасновник платіжної компанії Circle Джеремі Еллайр (Jeremy Allaire).

За його словами, малий та середній бізнес через світовий економічний спад використовує стейблкоїни для швидкого переміщення коштів між контрагентами у звичайних комерційних угодах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Стейблкоїни почали користуватися попитом серед інтернет-магазинів, рекламних мереж, платформ пірингового кредитування, розробників програмного забезпечення, платіжних компаній та інших фірм, що працюють у середовищі Інтернет.

У Circle повідомили, що в останні тижні кількість рахунків для корпоративних клієнтів, які використовують USDC для ведення комерційної діяльності, зросла на 700%. Дві третини з цих організацій раніше не використовували криптовалюти для транзакцій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Економічна криза підстьобує людей до масового переходу на стейблкоїни, які зберігають свою вартість по відношенню до реального долара, а їхній курс не схильний до стрімких перепадів, як у біткоїна чи альткоїнів.

Нова Зеландія на законодавчому рівні вже легалізувала компанії, які платять своїм співробітникам зарплати у криптовалюті.

Вартість основного криптоактива — bitcoin – вже близько двох тижнів стабільно коливається біля позначки $7 тис. за монету.

Коментарі

Всі новини