Facebook Pixel

Meta планує інтегрувати NFT в Instagram і Facebook

Корпорація Meta планує інтегрувати невзаємозамінні токени (NFT) у соціальні мережі Facebook та Instagram і працює над прототипом платформи для їхнього випуску.

У Meta також обговорюють запуск NFT-маркетплейсу, пише Financial Times із посиланням на обізнані джерела.

Ініціатива Meta поки що перебуває на ранній стадії, тому в планах корпорації не виключено зміни. Однак двоє людей, знайомих із деталями обговорень, розповіли, що Instagram уже займається внутрішнім тестуванням функції відображення NFT у профілях користувачів.

Водночас джерело видання наголосило, що цифровий гаманець Novi матиме важливе значення для реалізації орієнтованих на NFT ініціатив: «Багато допоміжних функцій, пов'язаних із Novi, використовуватимуться для роботи з NFT».

За даними FT, проєкт інтеграції невзаємозамінних токенів на платформах Meta спочатку був ініційований директором з продукту Instagram Крістіном Джорджем і головою платіжного підрозділу Meta Девідом Маркусом. Маркус залишив компанію у 2021 році, а на його місце прийшов колишній CEO Upwork Стефан Касріель.

У грудні 2021 року глава Instagram Адам Моссері заявив, що компанія «активно вивчає NFT», але подробиць не розкрив.

Наразі відомо, що проєкт підтримуватиме NFT, полегшуючи їхній продаж і даючи змогу демонструвати їх у тривимірних просторах. Про це заявив глава групи продуктів метавсесвіту Meta Вішал Шах.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉