Facebook Pixel

«Сільпо» пропонує заспівати «Щедрика» до Різдва — проєкт «Різдзвоники»

«Сільпо» пропонує заспівати «Щедрика» до Різдва — проєкт «Різдзвоники»

«Сільпо» пропонує заспівати «Щедрика» до Різдва — проєкт «Різдзвоники»

Мережа супермаркетів «Сільпо» до цьогорічного Різдва розпочинає культурно-просвітницький проєкт «Різдзвоники». Це ініціатива про шанування традицій святкування Різдва в Україні, вивчення історії свята і його основних символів.

З 2023 року українці вперше святкуватимуть Різдво Христове 25-го грудня. «Сільпо» хоче надати своїм гостям можливість упіймати дух цього свята, зануритися у передріздвяну підготовку, відкинути турботи і творити радість. А що ледь не найкраще сповіщає про наближення Різдва, як не дзвоники зі всесвітньо відомого суперхіта «Щедрика» Миколи Леонтовича.

Тому «Сільпо» оголошує про масове виконання цієї щедрівки та запрошує усіх гостей заспівати «Щедрика». Можна надіслати записану аудіоколядку у чат-бот @radio_silpo_bot. Після запису організатори акції планують об’єднати сотні голосів в єдину аудіоверсію пісні, відеокліп та спробують встановити співочий рекорд в Україні. А напередодні Різдва «Щедрик» голосами сотень українців пролунає на «Радіо Сільпо».

Книга “Вул. Різдвяна, 24”

Книга “Вул. Різдвяна, 24”

Також у рамках проєкту «Різдзвоники» «Сільпо» разом із професійними авторами видавництва «Чорні Вівці» Христею Венгринюк, Євгенією Завалій, Максимом Дупешком створили цікавезну книгу «Вул. Різдвяна, 24». У цій книзі можна прочитати про те, чому люди чекають на сходження першої зорі, звідки до нас прибули ялинкові іграшки, як відігнати від святкового столу злих духів, що таке коляда й колядка і чому їх не варто плутати, що таке український карнавал на свято Маланки та безліч іншого.

Окрім книги, «Сільпо» також створило колекцію стікерів «Різдзвоники», яка складається з 24 символів Різдва. З книгою «Вул. Різдвяна, 24» та стікерами можна навчатися, гратися та ще більше любити українське Різдво. Це гарна нагода для дорослих та дітей провести разом час, аби нормально так розібратись у різдвяних традиціях. Книгу та наліпки можна буде знайти на полицях та у доставці від «Сільпо» до 31 січня 2024 року.

Мобільний застосунок «Різдзвоники»

Мобільний застосунок «Різдзвоники»

Крім того, «Сільпо» підготувало мобільний застосунок «Різдзвоники». У застосунку можна грати в ігри, анімувати стікери та сторінки книги і створювати AR-магію прямо посеред магазину. Дізнатися більше інформації та завантажити безкоштовний застосунок можна з Google Play або AppStore за посиланням. Офіційний сайт проєкту «Різдзвоники» — за посиланням.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉