Facebook Pixel

Керівнику «Укрексімбанку» обрали запобіжний захід

Євгену Мецгеру обрали запобіжний захід. Фото: УНІАН

Євгену Мецгеру обрали запобіжний захід. Фото: УНІАН

Керівнику «Укрексімбанку» Євгену Мецгеру обрали запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту з 21:00 до 06:00. Йому інкримінують перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, а також незаконне утримання людей. Відповідне рішення ухвалили судді Голосіївського районного суду Києва, передає «Бабель».

Окрім нього, нічний домашній арешт суд обрав і директору департаменту інформаційної політики банку Володимиру Пікалову, який також причетний до нападу на журналістів програми «Схеми» під час інтерв'ю з Мецгером.

Контекст. У межах підготовки розслідування щодо «Укрексімбанку» команда «Схем» 4 жовтня зустрілася з головою банку Євгеном Мецгером для запису інтерв’ю. Під час розмови журналісти поставили запитання про багатомільйонний доларовий кредит, чим і розлютили керівника фінустанови.

Telegram Logo

Він наказав охороні відібрати в працівників програми всю техніку та видалити записи. Згодом увесь матеріал вдалося відновити.

Журналісти викликали правоохоронців і написали заяву. Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання роботі журналістів.

Пізніше Мецгер вирішив самоусунутися від виконання своїх обов’язків. Однак лише на період проведення розслідування. 8 жовтня йому вручили повідомлення про підозру за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Коментарі

Всі новини