Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Умовне затишшя: з чим пов’язана тижнева перерва в масованих обстрілах України

Масовані ракетні удари: чому не було жодного минулого тижня. Фото: UkraineMedia Center

Масовані ракетні удари: чому не було жодного минулого тижня. Фото: UkraineMedia Center

Упродовж минулого тижня російське окупаційне військо жодного разу не завдало масованих ракетних ударів по Україні. Переважно це пов’язано із суттєвим просіданням запасів ракет у ворога, пояснив речник Повітряних сил ЗС України Юрій Ігнат.

Quote«Очевидно, що противник не може дозволити собі завдавати масованих ударів постійно, бо відчуває певний дефіцит озброєння. Це стосується й «Іскандерів», і ракет Х555, Х101, а також «Калібрів», особливо «Калібрів»», — сказав він в етері національного телемарафону.

Він додав, що на дефіцит «Калібрів» указує навіть те, що в жовтні їх було випущено по українській території лише 15 одиниць. На виготовлення таких ракет і їхнє встановлення на носії потрібно багато часу.

Водночас Ігнат закликав українців не розслаблятися. Це затишшя, за його словами, є тимчасовим і умовним. Він також нагадав, що в Чорне море знову виходять носії високоточних ракет. Додамо, що, за даними ОК «Південь», сьогодні жодного морського ракетоносія на бойовому чергуванні немає.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За оцінкою Ігната, це «затишшя» окрім браку ракет також пов'язано із ситуацією на Південному напрямку, а саме звільненням від російських окупантів правобережжя Дніпра.

Quote«Ймовірно, ворог усю увагу зосередив саме на цих заходах, щоб максимально зберегти своє угрупування військ на цьому напрямку й безпечно його передислокувати на лівий берег», — розповів він.

Контекст. Минулого тижня речник Повітряних сил повідомив, що російські окупанти почали накопичувати ракети, щоб знову завдати масованого удару по Україні. У суботу він припустив, що найімовірніше чергову масовану атаку російська армія запланувала на 15 — 16 листопада.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини