Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

МАУ: у затримці рейсів із «Борисполя» винні Росія та різке зростання кількості туристів

Масова затримка рейсів у Борисполі: МАУ назвала причину. Фото: УНІАН

Масова затримка рейсів у Борисполі: МАУ назвала причину. Фото: УНІАН

Затримку низки чартерних рейсів до Анталії (Туреччина) спричинено підвищеним попитом на напрямок і відновленням авіасполучення між Туреччиною та Росією.

Про це повідомили в пресслужбі авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» (МАУ).

Quote«Вимушені затримки чартерних рейсів до Анталії (виліт за розкладом у ніч на 1 липня 2021 року) зумовлені різким сезонним збільшенням кількості рейсів, а також відновленням авіасполучення між Туреччиною та Росією, що спричинило істотне ускладнення слоторегулювання. Через те авіаційний регулятор Туреччини не зміг забезпечити опрацювання запитів на виконання польотів завчасно», — йдеться в повідомленні.

У МАУ також стверджують, що затримки торкнулися чартерних рейсів Київ — Анталія, Харків — Анталія та Львів — Анталія, і додають, що авіаперевізник і авіаційний регулятор Туреччини докладають усіх зусиль для того, щоб оперативно відновити чартерне авіасполучення з Анталією впродовж дня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Також у повідомленні йдеться, що пасажирам затриманих рейсів надали всю необхідну допомогу. Зокрема, усіх, хто мав відлітати з Києва, Харкова та Львова, забезпечили гарячим і холодним харчуванням. А деяких пасажирів, які не можуть повернутися з Туреччини до Києва, перевезли до готелів, після чого їм організують трансфер до нового часу вильоту.

Затримки рейсів до Туреччини: реакція МЗС

На ситуацію відреагували й у Міністерстві закордонних справ. Як повідомив на своїй сторінці у Twitter речник відомства Олег Ніколенко, міністр Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії працювати з турецькою владою для відновлення авіарейсів.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«У зв'язку із затримкою авіарейсів з України до Туреччини зсувається графік вильоту рейсів Анталія — Київ і Анталія — Одеса. Дмитро Кулеба доручив консульству України в Анталії взаємодіяти з авіаперевізником для забезпечення українських пасажирів харчуванням і тимчасовим розміщенням у готелі, працювати з турецькою владою для якнайшвидшого відновлення авіарейсів», — написав він.

Контекст. Про затримку низки рейсів в українських аеропортах у напрямку Анталії та з неї стало відомо вранці 1 липня.

Щодо Росії, то з 15 квітня до 22 червня 2021 року країна тимчасово зупинила регулярні рейси та чартери до Туреччини.

Коментарі

Всі новини