Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Маленька перемога Джеффа Безоса. Суд заблокував контракт Microsoft з Пентагоном на $10 млрд

Федеральний суд США став на сторону Amazon та вирішив тимчасово заблокувати контакт Microsoft з Пентагоном на створення хмарної інфраструктури зберігання даних (JEDI) на суму $10 млрд.

Як повідомляє телеканал CNBC, в Microsoft висловили розчарування щодо додаткової затримки в роботі. У Міноборони США вважають, що ці дії «невиправдано затримують реалізацію стратегії модернізації міністерства і позбавляють армію можливостей, які їй конче необхідні». Представник Amazon заявив, що компанія хоче справедливої юридичної перевірки «без політичного втручання».

Контекст. Пентагон 25 жовтня опублікував результати тендера на створення хмарної інфраструктури зберігання даних на $10 млрд. У суперечці за гроші військових Microsoft обійшла конкурентів з Amazon, Oracle та IBM. Однак саме Amazon вважалася головним претендентом — компанія на той час вже постачала обладнання ЦРУ та понад 5 тис. урядових агентств США.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У листопаді Amazon офіційно заявила про рішення подати заяву до суду з вимогою до Міністерства оборони США переглянути надання компанії Microsoft контракту на $10 млрд.

У лютому 2020 року Amazon звернулася до суду із запитом на допит президента США Дональда Трампа та міністра оборони Марка Еспера у межах справи про тендер Пентагону. У судових документах Amazon вказала, що Дональд Трамп почав «закулісні атаки» проти компанії, що привело до її програшу в тендері. Річ у тім, що гендиреткор компанії Джефф Безос та американський лідер давно конфліктують, зокрема через те, що газета The Washington Post, яка належить главі Amazon, регулярно критикує американського президента.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини