IT

Джефф Безос йде в суд. Amazon вирішив оскаржити рішення Пентагону про передачу Microsoft «хмарного» контракту

Автор

Amazon офіційно заявив про рішення подати заяву в суд з вимогою до Міністерства оборони США переглянути надання компанії Microsoft контракту на $10 млрд. Про це повідомив представник Amazon телекомпанії CNN.

Мова йде про 10-річний контракт на послуги в галузі віддалених обчислень.

Quote«Ухвалення рішення супроводжувалося помилками і упередженим ставленням, тому необхідно, щоб ці питання були розглянуті і вирішені», — відзначають у Amazon.

25 жовтня Пентагон опублікував результати тендеру на створення хмарної інфраструктури зберігання даних на $10 млрд. У суперечці за гроші військових Microsoft обійшла конкурентів із Amazon, Oracle і IBM. В Amazon вважають це рішення незрозумілим. Компанія вже постачає обладнання ЦРУ і урядовим агентствам США.

Telegram Logo

Як пишуть ЗМІ, поразки онлайн-рітейлер зазнав через непрості відносини глави компанії Джеффа Безоса і президента США Дональда Трампа, який не раз критикував бізнесмена. CNN пізніше повідомив, що американський лідер звертався до колишнього глави Пентагону Джеймса Меттіса з пропозицією «викинути» Amazon із числа претендентів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини