Facebook Pixel

Люксембург може долучитися до мікрофінансування бізнесу в Україні

Люксембург має намір залучити в Україну низку агентств і неурядових організацій, які активно займаються мікрофінансуванням бізнесу.

Про це під час відеозустрічі з міністеркою економіки Юлією Свириденко заявив міністр із питань співробітництва та гуманітарних питань, міністр економіки Великого Герцогства Люксембург Франц Файо, повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Під час відеозустрічі сторони обговорили відновлення України, гуманітарне розмінування, інвестиції у вітчизняну економіку та співпрацю у сфері цифрових і сучасних технологій.

Quote«Зараз перед нами стоять два головні завдання: зробити все для перемоги й почати відбудовувати Україну вже зараз, не чекаючи закінчення війни. Одним із головних завдань уряду цього року є підтримка приватного сектору економіки. Це програми підтримки малого та середнього бізнесу, переробної промисловості, зруйнованих підприємств на деокупованих територіях, запровадження інструментів страхування політичних ризиків», — розповіла Свириденко.

Вона наголосила, що уряд запроваджує необхідні інструменти для забезпечення сприятливого бізнес-клімату та створення законодавчої бази.

Quote«Дискусії на конференції будуть зосереджені на подоланні перешкод для інвестицій і на тому, як уряд України планує просувати необхідні реформи за підтримки міжнародних партнерів і громадянського суспільства. Паралельно ми представимо фінансові інструменти, спрямовані на підвищення довіри інвесторів до інвестування в Україну», — зауважила Свириденко.

Вона нагадала, що сьогодні однією з головних проблем у контексті європейського співробітництва з питань гуманітарної допомоги є гуманітарне розмінування сільськогосподарських земель. За оцінками Світового банку, повний комплекс робіт із гуманітарного розмінування може коштувати $37,4 млрд.

Водночас, за попередніми оцінками, лише на першочергові потреби з обстеження та розмінування земель сільгосппризначення необхідно $1,5 млрд.

Для подолання цієї проблеми також потрібна нова сучасна техніка для розмінування.

Quote«Згідно із чотирирічним планом, ми маємо очистити 630 тис. гектарів земель», — заявила віцепрем’єрка.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉