Facebook Pixel

Голова ХДС Лашет залишить посаду глави партії після програшу на виборах — Welt

Лашет збирається залишити посаду глави ХДС. Фото: cdu.de

Лашет збирається залишити посаду глави ХДС. Фото: cdu.de

Глава німецької федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія й кандидат у канцлери від партійного союзу ХДС/ХСС Армін Лашет, якого вважали наступником канцлерки ФРН Ангели Меркель, збирається залишити посаду глави ХДС після поразки на виборах до бундестагу.

Про це повідомив телеканал Welt із посиланням на джерела, що були присутні на засіданні фракції ХДС.

Згідно з отриманою інформацією, кандидат у канцлери від ХДС, говорячи про поточний стан Союзу та зміни в парламентській групі Союзу, зазначив: «Якщо з іншими буде краще, то з радістю».

Telegram Logo

Крім того, Лашет ще раз підкреслив, що ХДС/ХСС посів друге місце, а не перше.

«Ми маємо бути готові до кінця й нікого не ображати. Я не знаю, як має працювати світлофор (ймовірна коаліція СДПН, зелені та ВДП — The Page)», — сказав Лашет.

Він знову послався на відмінності між СДПН та ВДП, зокрема, у податковій, фінансовій та бюджетній політиці. Лашет перерахував кілька спільних рис у цих областях: з-поміж іншого, зниження корпоративного податкового тягаря до 25%, повне скасування надбавки за солідарність, відмова від боргового союзу та дотримання боргового гальма.

Нагадаємо, що вибори 26 вересня до бундестагу ФРН ознаменувалися перемогою Соціал-демократичної партії Німеччини, а блок ХДС/ХСС показав найгірший у своїй історії результат. Передбачуваний успіх отримали «зелені», хоча їхній показник і не такий високий, як це уявлялося кілька місяців тому.

Коментарі

Всі новини