Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Куди можна полетіти українцям: список країн станом на 4 серпня

За оперативними даними Міністерства закордонних справ, станом на 4 серпня 2020-го українці можуть відвідати 35 країн:

 1. США
 2. Домініканська Республіка
 3. Уругвай
 4. Ірландія
 5. Велика Британія
 6. Сьєрра-Леоне
 7. Буркіна-Фасо
 8. Того
 9. Туніс
 10. Чад
 11. Єгипет
 12. Республіка Південний Судан
 13. Федеративна Демократична Республіка Ефіопія
 14. Сомалі
 15. Кенія
 16. Танзанія
 17. Бурунді
 18. Замбія
 19. Білорусь
 20. Сербія
 21. Болгарія
 22. Албанія
 23. Північна Македонія
 24. Туреччина
 25. Ірак
 26. Іран
 27. Афганістан
 28. Республіка Корея
 29. Мексика
 30. Барбадос
 31. Антигуа і Барбуда
 32. Ліван
 33. Коморські острови
 34. Мальдіви
 35. Республіка Джибуті

Наразі не всі країни забезпечують вільний перетин кордону. Для відвідування деяких держав знадобляться певні документи: посвідка на проживання, віза постійного резидента та ін.

До переліку таких країн входять держави, як-от: Канада, ОАЕ, Данія, Норвегія, Ісландія, Куба, Гватемала, Коста Рика, Еквадор, Панама, Бразилія, Парагвай, Аргентина, Чилі, Португалія, Швеція, Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Іспанія, Марокко, Руанда, Катар, Бахрейн, Кувейт, Греція, Італія, Азербайджан, Франція, Боснія і Герцеговина, Чорногорія, Румунія, Молдова, Хорватія, Словаччина, Словенія, Австрія, Бельгія, Нідерланди, Німеччина, Польща, Чехія, Австрія, Австралія, Республіка Індонезія, Малайзія, Філіппіни, Японія.

Варто зазначити, що перш ніж збиратись у подорож, необхідно обов’язково перевіряти умови в'їзду та рішення органів влади необхідної країни.

Через нестабільну епідемічну ситуацію країни ЄС зачинено для українських туристів. Виняток складають іноземці та дипломати; громадяни, які прямують транзитом через ЄС; українці, які мають робочі чи навчальні контракти чи посвідчення на проживання в ЄС. Що два тижні ЄС переглядатиме перелік країн, з яких зніматимуть чи в яких вводитимуть обмеження на в’їзд.

Контекст. Міністерство закордонних справ разом із посольством Великої Британії в Україні та програмою розвитку ООН в Україні створили онлайн-карту, яка дозволяє перевірити режим в'їзду для українців до будь-якої країни світу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини