Facebook Pixel

Коронавірус: що це за карта МЗС для подорожей за кордон і де її дивитися

Міністерство закордонних справ (МЗС) разом з посольством Великої Британії в Україні та програмою розвитку ООН в Україні створили онлайн-карту, яка дозволяє перевірити режим в'їзду для українців до будь-якої країни.

Карту представив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, повідомила пресслужба МЗС.

Карта показує актуальну інформацію щодо режиму в'їзду та його умов. Вона базується на перевіреній інформації самого міністерства та закордонних дипломатичних установ. По карті можна перевірити, чи можна в’їхати до країни або проїхати її транзитом.

Крім того, міністр зазначив, що онлайн-карта залишиться зручним інструментом для планування подорожей навіть після завершення пандемії COVID-19.

Однак варто зауважити, що 22 червня, після представлення карти, вона періодично дає збій — не відкривається. Ймовірна причина — велике навантаження на сервер.

Контекст. Туреччина ухвалила рішення про відновлення регулярних туристичних поїздок з Україною. Так, громадяни нашої країни зможуть полетіти на відпочинок до Туреччини вже з 1 липня.

Раніше головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв The Page про те, що Україна відкриє авіаційне сполучення разом з країнами ЄС, але за умови, що ситуація з коронавірусом не погіршуватиметься. Аеропорт «Київ» та аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького вже повідомили про готовність відновити свою роботу

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉