Facebook Pixel

Чорногорія дозволила в'їзд українцям, але тільки з негативним тестом на коронавірус

На кордоні потрібно пред'явити негативний тест на коронавірус. Фото: EADaily

На кордоні потрібно пред'явити негативний тест на коронавірус. Фото: EADaily

В'їзд до Чорногорії тепер дозволено мешканцям ще кількох країн, включаючи Україну. Але вони повинні пред'явити на кордоні результати негативного тесту на коронавірус. Про це повідомив в Facebook «Балканський оглядач».

Тест повинен був зроблений в акредитованій лабораторії, йому повинно бути не більше 48 годин.

Такі ж умови для в'їзду отримали жителі Албанії, Боснії і Герцеговини, Косово, Туреччини, Ізраїлю, Польщі, Румунії та Італії.

Telegram Logo

Чорногорія приймає іноземців на підставі їх місця проживання, а не громадянства. Рішення приймається на основі епідеміологічної ситуації в країні, звідки вони виїхали.

Контекст. У Чорногорії сформували три списку країн залежно від кількості активних і нових випадків коронавирусной інфекції, тенденції кількості нових випадків зараження і загальної реакції країни на пандемію.

Рішення про відкриття кордону для жителів Сербії може бути прийнято тільки після того, як стануть відомі результати впливу на епідеміологічну ситуацію недавньої спортивної події в Белграді – футбольного матчу, на якому були присутні десятки тисяч глядачів.

Додатково. Заступник директора департаменту — начальник управління організації прикордонного контролю Державної прикордонної служби Юрій Лисюк відповів на актуальні питання щодо в'їзду в Україну громадян, власників виду на проживання, а також іноземців.

Коментарі

Всі новини