Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Це законна ціль: ексголовком НАТО закликав Україну вдарити «Гарпунами» по Кримському мосту

Кримський міст – Україну закликали завдати удару. Фото: Росавтодор

Кримський міст – Україну закликали завдати удару. Фото: Росавтодор

Колишній головнокомандувач сил НАТО генерал Філіп Брідлав заявив, що Україна зараз цілком здатна атакувати Кримський міст. Це, за його словами, завдало б нищівного удару по Кремлю. Він додав, що для реалізації поставленої цілі українським захисникам можуть стати в пригоді нещодавно поставлені в країну американські протикорабельні ракети Harpoon, пише Times.

Генерал підкреслив, що міст є «законною ціллю» з огляду на анексію українського Криму, розв’язання війни на Донбасі, а потім і на всій території України.

Quote«Мене зовсім не дивує, що росіян непокоїть Керченський міст. Для них він є надзвичайно важливим. Тепер, коли Захід надав Україні (дозвукові крилаті — The Page) ракети «Гарпун» (з дальністю дії до 200 миль), я думаю, росіяни мають всі підстави турбуватися про те, що Україна може атакувати міст», — пояснив він.

Брідлав додав, що нині в західних колах тривають дискусії щодо можливої відповіді рф на такі дії з боку України.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Я дипломований інженер-будівельник і знаюся на будівництві мостів. Усі мости мають свої слабкі місця, і при влучанні в потрібне місце Керченський міст може вийти з ладу на якийсь час», — розповів генерал.

Для повного руйнування об'єкта, за його словами, необхідне більш цілеспрямоване бомбардування.

Контекст. Раніше цього місяця окупанти взялися за посилення захисту Кримського мосту від потенційних ударів по об’єкту з боку Збройних сил України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини