Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

РФ визнала агресію проти України. На сайті Кремля опубліковано резолюцію з вимогою вивести війська

Кремль визнав війну рф в Україні. Фото: Pixabay

Кремль визнав війну рф в Україні. Фото: Pixabay

Кремль на своєму сайті опублікував декларацію лідерів G20, ухвалену раніше цього місяця під час саміту на Балі, у якій засуджується агресія рф проти України та міститься вимога вивести Збройні сили країни з української землі.

Quote«Цього року ми зіткнулися з негативним впливом війни в Україні на світову економіку… Ми підтвердили національні позиції, які було викладено в рамках інших форумів, зокрема, у Раді Безпеки ООН і Генеральній Асамблеї ООН, яка в резолюції № ES-11/1 від 2 березня 2022 року, ухваленій більшістю голосів, висловлює глибокий жаль із приводу агресії російської федерації проти України та вимагає повного й беззастережного виведення збройних сил із території України», — йдеться в опублікованому документі.

Цікаво, що в оригінальному тексті фрази звучать дещо інакше, аніж в інтерпретації кремлівських перекладачів. Фрагмент "deplores in the strongest terms the aggression by the Russian Federation against Ukraine and demands its complete and unconditional withdrawal from the territory of Ukraine" перекладається, як «у найрішучіший спосіб засуджує агресію російської федерації проти України й вимагає повного та беззастережного її виходу з території України». Тобто в оригіналі йдеться не про «глибокий жаль», а вивести вимагають не якісь невизначені «збройні сили».

У резолюції також зазначається, що було «висловлено й інші погляди та різні оцінки, які стосуються вказаної ситуації та санкцій».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: від самого початку російського повномасштабного вторгнення Роскомнагляд увів цензуру воєнного часу та заборонив ЗМІ вживати такі слова, як-от «агресія», «війна», «вторгнення» та «напад». У перші тижні регулятор заблокував десятки російських видань і телеканалів за правдиве висвітлення ситуації. 4 березня на росії було заблоковано Facebook і Twitter.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини