Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

У Києві відбулося поховання першого президента України Леоніда Кравчука

Кравчук поховання 17 травня. Фото: pravda.com

Кравчук поховання 17 травня. Фото: pravda.com

В Українському домі в Києві 17 травня об 11:00 пройшла церемонія прощання з першим президентом України Леонідом Кравчуком, який помер 10 травня. Про це повідомляє «Українська правда».

Фото: Ельдар Сараман, Українська правда

Фото: Ельдар Сараман, Українська правда

Біля центрального входу тіло першого президента України зустрічали мер Києва Віталій Кличко, міністр культури Олександр Ткаченко, ексспікер Верховної Ради Олександр Мороз і брати Григорій та Ігор Суркіси. Тіло першого президента України доправили з Мюнхена. Поховають його на столичному Байковому кладовищі.

Леонід Макарович Кравчук – перший президент незалежної України, останній голова Верховної Ради УРСР і голова Верховної Ради України. Він – Герой України, кавалер ордена Свободи, повний кавалер ордена князя Ярослава Мудрого.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Леонід Кравчук помер унаслідок тривалої хвороби 10 травня 2022 року. Улітку 2021 року Кравчук переніс операцію на серці, після чого довго відновлювався. На той час він був головою української делегації в Тристоронній контактній групі, діяльність якої було спрямовано на врегулювання воєнного конфлікту в частині Донецької та Луганської областей.

Коментарі

Всі новини