Facebook Pixel

Збройова корупція у Нацполіції: всі дозволи анулюють, а власників перевірять

Голова Нацполіції Ігор Клименко розформував підрозділ контролю над обігом зброї. Крім того, всі голови територіальних підрозділів поліції мають опечатати архіви служби.

Зараз уже завершується формування нового підрозділу з іншими співробітниками. Про це у Facebook повідомила пресслужба Нацполіції.

Під час перевірки Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції було виявлено корупційну схему видачі дозволів на придбання, зберігання та носіння дозволених видів зброї. Серед яких мисливська вогнепальна нарізна зброя, гладкоствольна зброя та пристрої для відстрілу гумових куль.

У Нацполіції зазначили, що дозволи видавалися з порушеннями, інколи навіть без участі громадянина, на якого оформлялася зброя. Ба більше, було видано понад 2 тис. дозволів на зброю з грубими порушеннями процедури та законодавства, використовуючи підроблені документи.

Наразі викрито дев'ять співробітників поліції, які організували та брали участь у цій схемі. Серед яких посадовці центрального апарату Національної поліції та працівники у регіонах.

Також звільнено чотирьох працівників Департаменту превентивної діяльності в центральному апараті поліції. Зокрема— першого заступника начальника профільного департаменту та начальника дозвільної системи поліції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉