Facebook Pixel

Коронавірус за дна дні обвалив американський фондовий ринок на $1,7 трлн

Індекс S&P 500 втратив близько $1,7 трлн своєї вартості в ході дводенних торгів. Акції продовжили падіння на тлі втечі інвесторів від більш ризикових активів через занепокоєння щодо уповільнення зростання світової економіки, викликаного смертельним коронавірусом.

Як повідомляє CNBC, дводенна втрата S&P 500 в розмірі 6,3% була найбільшою з серпня 2015 року, коли китайська влада знецінила юань в умовах торгової війни між США та КНР. У вівторок, 25 лютого, падіння індексу Dow Jones Industrial Average на 900 пунктів додало до суттєвого зниження на 1000 пунктів днем раніше. Nasdaq Composite приєднався до інших індексі та спустився на 2,8%. Знизилась також і доходність облігацій, зокрема дохідність 10-річних казначейських облігацій впала до рекордно низького показника у 1,3%.

Контекст. Представники органів охорони здоров’я США заявили, що коронавірус, ймовірно, продовжуватиме поширюватись територією США, тому американське суспільство має до цього підготуватись. Водночас головний економічний радник Білого дому Ларрі Кудлоу заявив, що економіка США «тримається добре» і що коронавірус в країні «дуже близький до герметичної» локалізації.

Telegram Logo

Китайський коронавірус 24 лютого обвалив світові ринки та ціни на нафту. У США торги по понеділках відкрились обвалом. Зокрема, індекс S&P 500 втратив 3%, Dow Jones — 3,4%, а Nasdaq Composite — майже 4%. До вечора вони почали втрачати трохи менше — 2,5%, 2,6% і 2,8% відповідно.

Нафта марки Brent подешевшала на 3% (на $1,7). Її ціна склала $56,7 за барель. Нафта марки WTI подешевшала на 2,7% ($1,4). Її вартість становила $52 за барель.

У зв’язку з ситуацією на ринках акції материнської компанії Google впали на 4,3% і капіталізація Alphabet опустилася нижче позначки $1 трлн.

500 найбагатших людей світу втратили загалом $139 млрд у понеділок, 24 лютого, коли ринки прогнулися на тлі занепокоєння щодо впливу коронавірусу на світову економіку.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини