Facebook Pixel

Український виробник кормів для тварин Kormotech створив венчурний фонд стартапів

Український виробник кормів для тварин Kormotech створив вечурний фонд стартапів

Український виробник кормів для тварин Kormotech створив вечурний фонд стартапів

Український виробник кормів для котів і собак Kormotech створює венчурний фонд, який інвестуватиме у розвиток стартапів у сфері турботи про тварин. Підрозділ Kormotech Ventures, розташований у Великій Британії, буде займатись пошуком стартапів та інвестувати в інноваційні напрямки розвитку компанії на міжнародних ринках.

Kormotech Ventures зосередиться на пошуку інноваційних стартапів, які мають запит на стартові інвестиції у галузі догляду за домашніми тваринами в Європі та США. Крім того, компанія буде повністю управляти інвестиційними проєктами як мажоритарний акціонер. Водночас ядро бізнесу Kormotec залишиться незмінним – розвиток виробництва харчування для домашніх тварин та розширення частки присутності на ринках петфуду в Центральній та Східній Європі.

Quote«Свого часу ми були новаторами, коли почали першими виготовляти корм для котів і собак в Україні. Для нас важливо зберегти ці засадничі для нас речі — гнучкість та відкритість до нових знань», — говорить СЕО та співвласник Kormotech Ростислав Вовк.

Kormotech Ventures стане свого роду інкубатором для стартапів. Фонд масштабуватиме такі проєкти, розвиваючи рішення нового покоління у сферах харчування, технологій та які спроможні покращити життя домашніх тварин.

Першою інвестицією Kormotech Ventures стало придбання контрольного пакету акцій Rocketo, литовського стартапу із виробництва органічних кормів для собак методом ощадливої сушки при низьких температурах.

Rocketo наразі масштабує свою присутність на ринку Великої Британії, для чого розвиває багатоканальну дистрибуцію. Зокрема, на додачу до прямих продажів через власний інтернет-магазин, Rocketo потрапив до програми Future Brands торгової мережі Sainsbury's, де представить свої органічні ласощі для собак.

Quote«Як сімейний бізнес, ми прагнемо примножувати цінність продуктів наших партнерів і ділитися досвідом організації бізнес-процесів, а також потенціалом наших кращих фахівців, який буде задіяно в структурі Kormotech Ventures», — додав Ростислав Вовк.

З питань співпраці та для запитів медіа з Kormotech Ventures можна зв’язатися за адресою [email protected]

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉