Виробник кормів для тварин «Кормотех» вийшов на ринок Норвегії

Фото: Кормотех

Фото: Кормотех

Компанія «Кормотех», яка виробляє корм для домашніх тварин, уклала угоду з норвезьким інтернет-магазином Dyrekassen на продаж 18 тонн продукції бренду Optimeal до кінця 2020 року. В наступні два роки компанія збирається продати ще 100 тонн продукції.

Також у компанії планують розширити кількість точок продажу в Норвегії та Швеції — йдеться про 220 магазинів у гарден-центрах, повідомили в пресслужбі «Кормотех».

Корм Optimeal продаватиметься в суперпреміальному сегменті. Загалом продукція виробника «Кормотех» продається у 28 країнах, а Норвегія стала 29-ю.

Telegram Logo

Контекст. Минулого року ЄБРР вирішив виділити компанії «Кормотех» кредит у розмірі 10 млн євро на будівництво заводу з виробництва кормів у Литві.

Виробничі потужності компанії в Україні становлять 16 тис. тонн вологих кормів і 30 тис. тонн сухих кормів на рік. Компанія виробляє продукти для кішок і собак під брендами Optimeal, «Клуб 4 лапи», «Гав», «Мяу» і за напрямком private label.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

За останні два роки компанія підписала контракти щодо експорту продукції з Великою Британією, Фінляндією, Німеччиною, Іспанією, Італією, Туреччиною та Чилі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини