Facebook Pixel

Корейський дорожній гігант відкриє в Україні завод із перероблення пластику на відбійники

Південнокорейська компанія Caris, яка виробляє пластикові дорожні відбійники та інші компоненти дорожньої інфраструктури, планує побудувати в Україні завод із виробництва екологічних дорожніх відбійників із переробленого пластику.

Як повідомили в пресслужбі Міністерства економіки за підсумками зустрічі заступниці міністра Ірини Новікової з президентом Caris Co. Ю Чхолем, у проєкт планують інвестувати $60 млн. У міністерстві висловили надію, що проєкт зможе скористатися держпідтримкою інвестиційних проєктів зі значними інвестиціями.


Charis Co працює в 11 країнах світу, зокрема й в Україні. Компанія має будівельні та логістичні компанії, компанії з виробництва інноваційних матеріалів і компонентів для дорожнього будівництва й безпеки руху та R&D-центр, який має власні запатентовані інноваційні технології виробництва полімерних і надтвердих матеріалів. В Україні компанію зареєстрували наприкінці 2019 року зі статутним капіталом 21 млн грн, а інвестує вона в нашій країні з 2020-го. «Каріс Україна» займається переважно дорожнім будівництвом. Її кінцевими бенефіціарами є Ю Чхоль і Владлен Левчук.


Контекст. Рік тому CEO «Південмашу» Сергій Войт і голова правління Caris Ю Чхоль підписали меморандум про виробництво 5 тис. електробусів і 7,8 тис. зарядних станцій на суму 23 млрд грн (приблизно $850 млн) зі строками виробництва до 2023 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉