Виробник віскі Johnnie Walker безкоштовно надасть спирт для виробництва санітайзерів

Фото: pixabay

Фото: pixabay

Через розповсюдження пандемії COVID-19 виробник віскі Johnnie Walker та горілки Smirnoff Diageo пожертвував 2 млн літрів етилового спирту для виробництва дезінфікуючих засобів для рук. Це дозволить випустити понад 8 млн пляшок санітайзера об'ємом 250 мл.

Компанія безкоштовно надасть виробникам засобів для дезінфекції спирт міцністю 96%, який використовується для виробництва горілки та джину, повідомили в компанії.

Згідно з планом Diageo, Великобританія та Ірландія отримають 500 тис. літрів спирту для потреб національної системи охорони здоров'я та медпрацівників. Також по 500 тис. літрів буде надано США та Індії. Ще 100 тис. літрів отримає Італія.

Завод компанії в Бразилії разом зі штатом Сеара виробить 50 тис. літрів спирту для підтримки місцевої системи охорони здоров'я.

До Кенії буде відправлено 135 тис. літрів дезінфікуючих засобів для незахищених груп населення. В Австралії компанія виробить 100 тис. літрів спирту для відправки виробникам санітайзерів.


Diageo — світовий лідер з виробництва алкогольних напоїв, чия продукція продається в більш ніж 180 країнах світу. Бренди включають в себе віскі Johnnie Walker, Crown Royal, J & B, віскі Buchanan's и Windsor, горілки Smirnoff, Cîroc та Ketel One, Captain Morgan, Baileys, Don Julio, Tanqueray и Guinness.


Великі компанії по всьому світу також оголосили про початок виробництва спирту для санітайзерів. Одна з найбільших нафтохімічних компаній Ineos заявила про намір побудувати два нові заводи з виробництва дезінфікуючих засобів для рук через підвищення попиту в Європі на тлі пандемії COVID-19.

Компанія планує виробляти 1 млн пляшок санітайзера щомісяця.

Американські виробники Eight Oaks та Amass також повідомили про початок випуску дезінфікуючих засобів. Французький виробник алкогольних напоїв Pernod Ricard запустив виробництво санітайзерів у США, а у Франції компанія надала виробнику товарів для здоров'я Laboratoire Cooper 70 тис. літрів спирту.

До цього LVMH, якій належать Christian Dior та Louis Vuitton, заявила про початок виробництва санітайзерів на підприємствах з виробництва косметики.

Контекст. Задля підвищення ефективності заходів, спрямованих проти поширення коронавірусу, Міністерство охорони здоров'я підготувало проєкт постанови, за допомогою якої буде врегульовано питання реєстрації дезінфекційних засобів.

Міністр охорони здоров'я Ілля Ємець зазначив, що дана ініціатива сприятиме розробці та забезпеченню ринку новими засобами дезінфекції для боротьби з поширенням захворювання COVID-19.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

В Ізраїлі вперше розпочався суд над чинним прем'єр-міністром країни

В Єрусалимі розпочався судовий процес по трьох справах проти прем'єр-міністра Ізраїлю Біньяміна Нетаньяху. Його звинувачують в корупції, обмані громадської довіри. Чинний глава ізраїльського уряду вперше опинився на лаві підсудних, повідомив «Інтерфакс».

Одеський стадіон «Чорноморець» продали з 17-ї спроби. Ціна впала на мільярд

Відбувся аукціон з продажу стадіону «Чорноморець». Його продали з 17-ї спроби за 193 млн грн. Про це повідомило одеське видання «Думскаz» з посиланням на інформацію Фонду гарантування вкладів фізосіб.

Активи 25 найбагатших людей світу з березня виросли на $255 млрд – Forbes

Статок 25 найбагатших людей світу за два місяці пандемії COVID-19, після 23 березня, збільшився на $255 млрд, повідомив Forbes. Сумарно він досяг майже $1,5 трлн – це близько 16% статків всіх мільярдерів у світі.