Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Цей закон антиукраїнський» — Коломойський розповів, як ставиться до закону про банки

Ігор Коломойський. Фото: УНІАН

Ігор Коломойський. Фото: УНІАН

Депутати нещодавно внесли понад 16 тис. поправок до так званого антиКоломойського закону, прийняття якого очікує МВФ, аби надати Україні кошти за програмою розширеного фінансування. Також Фонд очікує відкриття ринку землі.

Олігарх та ексвласник націоналізованого Приватбанку Ігор Коломойський у бліц-інтерв'ю НВ розповів, як ставиться до закону про банки та рекордної кількості правок, які внесли переважно депутати з фракції «Слуга Народу».

QuoteЯ б назвав цей закон не антиКоломойським, а антиукраїнським. Це торгівля суверенітетом і Конституцією за 30 срібняків, щоправда, дуже дорогих, — прокоментував олігарх.

За його словами, подати таку кількість правок було ініціативою самих депутатів і він до цього ніяк не причетний.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім того, Коломойський зазначив, що не знайомий з Антоном Поляковим, який подав понад 6 тис. правок до закону. На його думку, Полякова виключили з фракції «Слуга Народу» через те, що той говорив правду.

Також олігарх підтвердив, що спілкується з депутатом від «Слуги Народу», журналістом телеканалу "1+1" Олександром Дубінським, який не тільки запропонував майже 1,2 тис. правок до закону, а ще й вніс свій власний законопроєкт щодо регуляції банківського сектору.

Водночас Коломойський зазначив, що він за те, аби було проведено реструктуризацію боргів України. Крім того, він запевнив, що не обговорював з президентом Володимиром Зеленським антиКоломойський законопроєкт.

QuoteВзагалі не обговорював. Люди обрали свій власний шлях. Це шлях в нікуди, що показав досвід попередників: Яценюка, Порошенка, Гройсмана та Гончарука, — зауважив Коломойський.

Контекст. Рада прийняла у першому читанні проєкт закону №2571-д, який блокує претензії до держави колишніх власників комерційних банків, які були націоналізовані або відправлені на ліквідацію під час так званого «банкопаду» 2014-2016 років.

Ухвалення цього законопроєкту і закону про ринок землі відкриває шлях черговій програмі МВФ щодо кредитування України в умовах глобальної рецесії й економічної кризи, що насувається.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини