Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

В ISW дали прогноз щодо повернення Херсона під контроль України

Коли ЗСУ відіб’є Херсон – прогноз ISW. Фото: Генштаб ЗСУ

Коли ЗСУ відіб’є Херсон – прогноз ISW. Фото: Генштаб ЗСУ

Сили оборони України, найімовірніше, візьмуть західну частину тимчасово окупованої росіянами Херсонщини впродовж найближчих тижнів. Такий прогноз озвучив Інститут вивчення війни (ISW) у свіжому звіті.

Аналітики вважають, що загарбники нині активно готують шляхи відходу. У разі якщо Збройні сили України й надалі блокуватимуть ворожі наземні лінії зв’язку та продовжуватимуть наступальні дії, Херсон і весь правий берег Дніпра найближчим часом опиниться під контролем української сторони.

Quote«Російські війська, ймовірно, намагаються здійснити більш цілеспрямоване й контрольоване відведення військ у західній частині Херсонської області, щоб уникнути хаотичної втечі, яка характеризувала крах російських оборонних позицій у Харківській області на початку цього місяця», – йдеться у зведенні.

Експерти наголошують, що попри підсилення Москвою своїх військ на Херсонському напрямку, зокрема повітряно-десантними частинами, український контрнаступ і далі прогресує. Росіяни намагаються його сповільнити й повернутися на свої більш укріплені позиції, а не зупинити його або перебрати ініціативу у свої руки.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо: не тільки росіяни, а й навіть Пентагон були здивовані стрімким контрнаступом українських захисників на тимчасово захоплених окупантами землях.

Коментарі

Всі новини