Facebook Pixel

В Україні проведуть національні онлайн-уроки волонтерства

Україна відзначатиме Міжнародний день волонтера 5 грудня шляхом проведення Національного онлайн-уроку волонтерства за участі почесних гостей та експертів. Про це повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Ініціатива «Шкільний урок волонтерства» прагне не лише підкреслити важливість громадського активізму, але й розвивати лідерські якості та виховувати в молоді відповідальність перед суспільством.

Національний онлайн-урок волонтерства націлений на залучення учнів до волонтерської діяльності, розвиток їхніх лідерських якостей, організаційних здібностей та впевненості. Організатори сподіваються, що проєкт допоможе підтримувати психічне та фізичне здоров'я школярів у часи війни.

Уроки триватимуть 45 хвилин, під час яких досвідчені активісти та вчителі розповідатимуть школярам про важливість волонтерської діяльності та надаватимуть інструменти для їхнього залучення до руху.

Організатори повідомляють, що «Шкільні уроки волонтерства» триватимуть до червня 2024 року та охоплять всю територію України, включаючи як великі міста, так і менші населені пункти та села.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉