Боротьба з COVID-19: коли почнеться вакцинація проти коронавірусу та перехід до адаптивного карантину

Найближчими тижнями Україна отримає 117 тис. доз вакцин проти коронавірусу виробництва Pfizer та BioNTech. Вакцини будуть надані в рамках програми COVAX.

Крім того, країна повернеться до адаптивного карантину. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабміну.

Вакцинація проти коронавірусу

Вакцинацію здійснюватимуть 500 мобільних бригад, перші 50 почнуть роботу вже у лютому в усіх регіонах країни. Також на території України працюватимуть понад 4 тис. кабінетів щеплень та 50 центрів у великих містах.

Telegram Logo

Також Шмигаль запевнив, що вакцинувати українців будуть тільки перевіреною та безпечною вакциною, яка пройшла клінічні випробування та затверджена в інших країнах. Інфраструктура для організації процесу вже підготовлена.

Адаптивний карантин

Крім того, прем'єр-міністр зазначив, що Кабмін найближчим часом ухвалить рішення про повернення до моделі адаптивного карантину.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Адже епідеміологічна ситуація дозволяє повернутися до моделі адаптивного карантину, коли в регіонах будуть встановлюватися різні рівні епідеміологічної безпеки.

Контекст. У середині лютого в Україні сподіваються розпочати вакцинацію населення проти SARS-CoV-2, який спричиняє хворобу COVID-19. Національний план вакцинації передбачає п'ять етапів.

Вакцинація на комерційній основі проходитиме паралельно з державною програмою.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини