Вакцина проти коронавірусу: якою вона буде і що чекає Україну

Вакцинація в Україні. Фото: pixabay

Вакцинація в Україні. Фото: pixabay

Вакцинація на комерційній основі проходитиме паралельно з державною програмою. Крім того, українцям будуть доступні три вакцини.

Уряд веде переговори з шістьма виробниками вакцини, які сьогодні мають дві стадії клінічних досліджень, проходять третю та реєструються в інших країнах та у ВООЗ. Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв'ю агентству «Інтерфакс-Україна».

Однак, за його словами, практично з усіма Міністерство охорони здоров'я підписало non-disclosure agreement, що не дає права обговорювати публічно деякі деталі.

Telegram Logo

Крім того, Україна є учасником всесвітньої ініціативи COVAX, а міністерство вже звернулося до всіх партнерів, щоб вони прискорити поставки вакцини проти коронавірусу. За словами Шмигаля, вакцина буде в Україні не пізніше лютого.

Обрати можна буде з трьох вакцин, ймовірно, у перших партіях їх буде стільки ж видів. Крім того, вони однозначно будуть ліцензовані в Україні, схвалені ВООЗ та в інших країнах.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як тільки їх зареєструють в Україні за прискореною процедурою, комерційні підприємства отримають можливість завозити ці вакцини.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини