Facebook Pixel

Вакцина від коронавірусу: МОЗ затвердило план із масової вакцинації українців

У Міністерстві охорони здоров'я затвердили план вакцинації проти коронавірусу. Зазначається, що такий план можна буде змінювати залежно від епідемічної ситуації.

Метою плану є вакцинування впродовж 2021–2022 років щонайменше 50% населення України — 20 млн людей. Про це йдеться в повідомленні Центру громадського здоров’я.

Також у Центрі запевнили, що вакцинація проти COVID-19 в Україні буде добровільною для всіх груп населення та професійних груп ризику.

Вакцинація від коронавірусу. Фото: Центр громадського здоров’я

Вакцинація від коронавірусу. Фото: Центр громадського здоров’я

План із вакцинування проти коронавірусу

  • січень — квітень 2021 року — люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19, а також ті, хто виконує критичні функції в боротьбі з пандемією;
  • квітень — червень 2021 року — люди з надзвичайно високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто надає медичні послуги;
  • червень — вересень 2021 року — люди з високим ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримання безпеки й життєдіяльності держави;
  • вересень 2021 — березень 2022 року — люди з підвищеним ризиком інфікування та розвитку COVID-19 і ті, хто виконує функції з підтримання безпеки й життєдіяльності держави.

Контекст. Більш як половина українців готові зробити щеплення проти коронавірусу, якщо вакцина буде безоплатною. Однак 40% не готові робити щеплення навіть безкоштовно.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉