Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чорна п’ятниця — 2022 в Україні: коли українцям чекати на головний sale-марафон року

Коли чорна п’ятниця (black friday) в Україні 2022: дати і знижки магазинів. Фото: sudonull.com

Коли чорна п’ятниця (black friday) в Україні 2022: дати і знижки магазинів. Фото: sudonull.com

У 2022 році чорна п’ятниця (Black Friday) припадає на 25 листопада. Однак це не означає, що головний цінопад року в усіх магазинах триватиме лише один день – подекуди продавці перетворюють його на цілий марафон, що може затягнутися аж на місяць. До того ж розпочатися він може задовго до 25 числа — його тривалість регулює адміністрація кожного магазину окремо.

Коли чекати чорну п'ятницю — 2022 та які знижки в різних магазинах України

Чорна п’ятниця на Rozetka

Згідно з інформацією на сайті, головний прайсопад року розпочнеться 26 листопада. До речі, з 11 до 13 числа поточного місяця на маркетплейсі відзначають День шопінгу й анонсують знижки до 60%.

Чорна п’ятниця в «Ельдорадо»

В інтернет-магазині побутової техніки та електроніки анонсували старт сейлз-гонки 26 листопада. Обіцяють знижки до 70%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Коли у «Фокстроті» чорна п’ятниця

Українська мережа магазинів електроніки та побутової техніки «Фокстрот» розпочне головний сейл року 21 числа поточного місяця. Триватиме він до 30 листопада, у компанії обіцяють знижки до 70%.

Чорна п’ятниця в «Цитрусі»

«Біг Блек Фрайдей» у Citrus стартує цьогоріч 25 листопада. У компанії обіцяють знижки від 7 до 77%.

Чорна п’ятниця в «Епіцентрі»

Мега-сейл у мережі торгових центрів, як анонсовано, має розпочатися з опівночі 25 листопада. Покупцям обіцяють знижки на 30%, 50% і 90%.

Коли чорна п’ятниця в Comfy

Розпродаж триватиме в часовий проміжок, що охоплюватиме весь останній тиждень місяця: з 21 до 28 листопада. Анонсуються знижки від 30 до 50%.

Чорна п’ятниця в «Алло»

Black Friday в «Алло» триватиме від 18 до 28 числа цього місяця. У компанії обіцяють майбутнім клієнтам знижки до 60% на понад мільйон товарів.

Коли чорна п'ятниця в Moyo

Старт мега-сейла та «ВАУ-знижки» заплановано на 25 листопада.

Контекст. Чорна п'ятниця є вигідною передусім для підприємців. Вони можуть збільшити обсяг продажів і виручку, підвищити впізнаваність свого бренду й отримати нових постійних клієнтів. Іноді продавці вдаються до хитрощів: штучно підвищують ціни на товар за кілька місяців до грандіозного розпродажу, а в день чорної п'ятниці повертають ціни на свої місця. Інші продають непотрібний для покупців або залежаний товар. Однак заощадити цього дня все-таки реально: у деяких магазинах покупцям пропонують знижки до 80%, щоб вигідно придбати техніку, косметику, одяг тощо.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини