Facebook Pixel

Київрада затвердила звіт Ernst&Young щодо перевірки Київміськбуду

Депутати Київської міської ради затвердили проміжний звіт Ernst&Young щодо ПрАТ «ХК «Київміськбуд».

Про це пише Київрада.

Quote«Обсяг роботи за цей період був дуже великий, ми опрацювали фінансову звітність про діяльність, включно з 2019 року, інформацію про будівельні проєкти, а також інформацію стосовно нарахованих та виплачених у 2019-2022 роках до бюджету Києва дивідендів. Наразі можемо говорити про перші спільно досягнуті проміжні результати. Так тимчасова контрольна комісія рекомендувала наглядовій раді ПрАТ «ХК «Київміськбуд» в межах своєї компетенції посилити контроль за фінансово-економічною діяльністю компанії з обов’язковим прийняттям відповідних кадрових рішень у випадку її порушення. А також проконтролювати забезпечення належної діяльності підрозділу внутрішнього фінансового контролю та аудиту акціонерного товариства. Крім цього, звернулись до Департаменту комунальної власності КМДА з пропозицією збільшити склад наглядової ради ПрАТ «ХК «Київміськбуд» до п’яти осіб», – розповіла депутатка Мирослава Смірнова.

Також депутати рекомендували КМДА здійснювати закупівлю об’єктів нерухомого майна для Київміськбуду. Крім цього, розглянути можливість виділення фінансової позики або докапіталізації компанії.

Quote«До того ж сьогодні на засіданні ми підтримали пропозицію від імені Київської міської ради звернутись до Кабінету Міністрів України з вимогою компенсувати ПрАТ «ХК «Київміськбуд» сумарного запланованого збитку, пов’язаного з добудовою проєктів корпорації «УКРБУД» у сумі 2,28 мільярда гривень», – додала Мирослава Смірнова.

Нагадаємо, що 6 липня Наглядова рада спільно з правлінням ПрАТ «Київміськбуд» відсторонили від керівництва компанією Ігоря Кушніра. Паралельно на засіданні було ухвалено рішення про проведення аудиту діяльності компанії.

4 липня журналісти Bihus.Info. опублікували розслідування, у якому йшлося про те, що дружина президента «Київміськбуду» Ігоря Кушніра володіє віллою у Франції, що обійшлася у 20 млн євро. Водночас на початку 2023-го «Київміськбуд» тимчасово зупинив будівельні роботи та просив про додаткове фінансування з бюджету. 80% «Київміськбуду» належить громаді міста Києва.

5 липня журналісти видання дізналися, що Ігор Кушнір зі своєю дружиною Оксаною в травні цього року піднялися на Еверест. Для цього посадовець виїхав за кордон, використовуючи довідку про інвалідність. Підйом на Еверест обійшовся подружжю в $150 тис. За час повномасштабної війни Кушнір зміг загалом пробути за кордоном приблизно 8 місяців.

У середині грудня 2019 року президент Володимир Зеленський заявив, що заморожені будівництва житлових комплексів корпорації «Укрбуд» завершить компанія «Київміськбуд». Через три дні генеральний директор «Укрбуду» Олег Майборода повідомив, що підприємство ліквідовувати не будуть, а «Укрбуд Девелопмент» та інші компанії забудовників перейдуть до «Київміськбуду».Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉