Київ посилив карантин: як будуть працювати ресторани, кінотеатри і розважальні заклади

Київська міська рада прийняла рішення посилити протиепідемічні заходи у місті. Відтепер час роботи закладів громадського харчування, а також розважальних закладів, на кшталт кінотеатрів буде обмежено до 22-ої години.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Обмежено також проведення масових заходів культурного, розважального, спортивного, рекламного характеру – із 22-ої години», – наголосив Віталій Кличко.

Telegram Logo

За словами мера, такі обмеження вимушені та спрямовані на стримування розповсюдження хвороби. Адже показники інцидентності захворювання на COVID-19 в Україні погіршився. Ба більше, прем'єр-міністр Денис Шмигаль 19 червня заявив, що в Україні почалася друга хвиля коронавірусу.

Контекст. 25 червня Кабінет міністрів звільнив від обов'язкової обсервації приїжджих за умови негативного ПЛР-тесту, дозволив роботу кінотеатрів, а центри надання адмінпослуг отримали можливість самостійно визначати час початку роботи.

Міністерство охорони здоров'я відновило правила жорсткого карантину у деяких областях України через зростання кількості хворих COVID-19.

Раніше повідомлялося, що епідеміологічна ситуація з розповсюдженням інфекції COVID-19 в Україні досягла «плато» — стану, коли показники інфікування не знижуються і не ростуть.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Імпорт газу в Україну досяг рекордного рівня з 2014 року

Добовий імпорт газу в Україну з Євросоюзу оновив рекорд 2014 року, досягнувши 70 млн кубометрів, повідомив глава «Оператора ГТС України» Сергій Макогон. При цьому в 2014 році країна ще імпортувала газ з Росії.

Ткаченко сказав, як подолати кризу в культурній сфері України

Держава повинна збільшити фінансування галузі культури мінімум на 50% через те, що 2021-й буде кризовим для культурної сфери України. Так вважає міністр культури Олександр Ткаченко.

Система електронних лікарняних почне працювати в серпні – Степанов

На брифінгу 11 липня міністр охорони здоров'я Максим Степанов сказав, що зараз проводиться тестування системи електронних листків непрацездатності (лікарняних). У ньому беруть участь близько 700 лікарень.